آموزش گیتار

متد آموزش گیتار کلاسیک در جلسات ابتدایی،آشنایی مختصر با تئوری موسیقی و نت خوانی می‌باشد که در راستای آموزش های نت خوانی و آشنایی با ساز تمریناتی برای دست راست و انگشت گذاری و پوزیشن مناسب برای هنرجویان در نظر گرفته می‌شود.
کتاب های مقدماتی گیتار شامل:متد آموزش گیتار کلاسیک آکسفورد از دبی کرکنل هست که در دو جلد تالیف شده است، پس از گذراندن دو جلد ابتدایی هنرجو توانایی نوازندگی در پوزسیون های مختلف گیتار را بدست می آورد.
در کتاب بعدی قطعاتی سنگین تر و ریتمیک تر اجرا خواهد شد و در این مقطع هنرجویان می‌توانند اجراهای سلو و دوئت و گروه نوازی را به راحتی داشته باشند و در اجراهای هنر جویی حضور پیدا کنند.
در ادامه قطعات وارد سمت و سوی حرفه ای تری شده که شامل تکنیک ها،ارپژ ها و گام ها با مترونوم بالاتر، اتودهای کارکاسی، سور، جولیانی،تارگا،بارتوک و… خواهد بود و در این مقطع هنرجو به استقلال نسبی از نوازندگی و ریتم شناسی همراه با تئوری کاربردی موسیقی شده است و حتی می‌تواند آمادگی شرکت در جشنواره ها، هنرستان، کنکور موسیقی را بدست آورد!
البته همه ی این موارد مستلزم تمرین مداوم روزانه، حضور موثر در کلاس های هفتگی و اجراهایی ک در طول سال برای عزیزان در نظر گرفته شده را داشته باشند.

در موسسه موسیقی نواک آموزش حضوری ساز های مختلفی برگزار میشود و دوره و آموزش گیتار مبتدی تا حرفه ایطبق توضیحات بالا  برگزار می شود که با شرکت در آموزش حضوری میتوانید گیتار نوازی حرفه ای را آموزش ببینید.برای اطلاع از آموزش  ابتدایی گیتار و ترم های هر کلاس با موسسه نواک تماس بگیرید.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست