آموزشگاه موسیقی نواک

درباره ما

درباره هنرکده و آموزشگاه نواک

آموزشگاه موسیقی نواک در سال 1388 توسط خانم رامینا بهنوش تاسیس شد.

رامینا بهنوش ،فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی می باشد.

از کودکی یادگیری نوازندگی پیانو را نزد آقای حمیدرضا رضایی آغاز کرد و سپس به مدت ۸ سال نزد آقای مصطفی کمال پورتراب ادامه داد. پس از آن به مدت ۴ سال از محضر خانم دلبرحکیم آوا استفاده نمود.
دروس سلفژ، تئوری، هارمونی را نزد آقای پورتراب و آقای تنگیس شاولی خاشویلی فرا گرفت. کتاب سلفژ مقدماتی ۱ را زیر خانم دلبر حکیم آوا تدوین نمود و‌پس از آن کتاب سلفژ مقدماتی ۲ را تدوین نمود.

در سال ۱۳۹۱، با هنرجویان خود نمایش موزیکال شهر نغمه ها را برگزار کرد ( این نمایش توسط نشر آوای باربد منتشر شده است) از جمله دیگر نمایشهای موزیکالی که‌ در سالنهای معتبر برگزار شده است می توان به نمایش موزیکال هفت خوان رستم، آوای نواک، نخودی، ایده ها و‌….. اشاره کرد.
همچنین در این سال ها کنسرتهای حرفه ای متعددی با نوازندگان خارجی و‌ داخلی و هنرجویی برگزار کرده است. وی در سال ۱۳۸۸ آموزشگاه موسیقی نواک، در سال ۱۳۹۱ هنرکده نواک و در سال ۱۳۹۵ موسسه فرهنگی هنری نقش ورز آوا کران را تاسیس کرد.

آنچه همیشه برای ما در این آموزشگاه در اولویت بوده است، استفاده از اساتید متخصص و با اخلاق برای رشد و پرورش  هرچه بهتر کودکان و بزرگسالان می­باشد.

همچنین برای ایجاد انگیزه در هنرجویان، برگزاری کنسرت­های هنرجویی (در پایان هر ترم)، و همینطور کنسرت­های حرفه­ای و مستر کلاس ها توسط اساتید ایرانی و اساتید خارجی (از جمله خانم دلبرحکیم آوا و آقای آرام تالالیان) را مدنظر داشته­ ایم.

علاوه بر آن، برگزاری سالانه ی نمایش­های موزیکال، در برنامه­ های اصلی آموزشگاه قرار دارد که اعضای گروه کر، ارکستر زهی و گروه نمایش را هنرجویان آموزشگاه تشکیل می­دهند. برخی از این نمایش­ها از جمله نمایش موزیکال شهر نغمه­ ها منتشر و روانه بازار شده است.

هنرکده نواک از سال 1391 با مدیریت خانم رامینا بهنوش و با نگاه به رویکرد رجیو امیلیا تاسیس شد (رویکرد رجیو امیلیا، یک روش اکتشافی است که زمینه بروز و ظهور قدرت­های درونی کودکان را فراهم می­آورد). مشاوران این قسمت، خانم شهره یوسفی و خانم دکتر الهام فخاری می­باشند. هدف از تاسیس این مجموعه، ایجاد محیطی امن و شاد برای رشد کودکان و هنرجویان بوده و همواره در پرورش کودکان، به تقویت خلاقیت و اعتماد بنفس در آنها توجه ویژه شده است. ضمن اینکه در طی زمانیکه کودکان و هنرجویان همراه ما هستند، مهارت­های مختلفی از قبیل نقاشی، عکاسی، نجاری، هنرهای نمایشی، خلاقیت و…را فرا می­گیرند.

هنرکده نواک با ایجاد فضاهای متنوع از قبیل آتلیه­های هنر، سایه، نور، کارگاه­های نجاری، سفال و…امکان تجربه­های جدید را برای هنرجویان فراهم می­سازد.

پس از شیوع بیماری کرونا، هنرکده نواک در باغی به وسعت 6000 متر مربع، فعالیت خود را ادامه داد که وسعت باغ و جذابیت­های آن، امکان فعالیت­ها و تجربه­ های جدید و همینطور برپایی نمایشگاه ­های ­تجسمی را برای هنرجویان فراهم ساخته است.

و همینطور در بخش موسیقی آموزشگاه  نواک ازگل شرایط کلاس های موسیقی از جمله:

آموزش حضوری پیانو

آموزش حضوری سنتور

آموزش حضوری تار

آموزش حضوری سه تار

آموزش ویولن

آموزش ویولن سل

آموزش حضوری گیتار

را  برای تمامی سنین ازمبتدی تا پیشرفته فراهم کرده است.برای اطلاع از شرایط کلاس و استادان کافیست روی هر کلاس کلیک کنید تا اطلاعات کامل را مطالعه کنید.

navakmusic@yahoo.com

22192324 21 98+


موسسه فرهنگی هنری نقش ورز آواکران(نواک)

ازگل- نوبهار جنوبی- پلاک 18


Instagram


Facebook


Twitter

لینک های کوتاه

درباره نواک

وبلاگ

تماس با ما

فهرست