آموزشگاه موسیقی نواک

آموزشگاه موسیقی نواک

آموزش حضوری گیتار

توضیحات کلاس

متد آموزش حضوری گیتار

متد آموزش گیتار کلاسیک در جلسات ابتدایی،آشنایی مختصر با تئوری موسیقی و نت خوانی می‌باشد که در راستای آموزش های نت خوانی و آشنایی با ساز تمریناتی برای دست راست و انگشت گذاری و پوزیشن مناسب برای هنرجویان در نظر گرفته می‌شود.
کتاب های مقدماتی گیتار شامل:متد آموزش گیتار کلاسیک آکسفورد از دبی کرکنل هست که در دو جلد تالیف شده است، پس از گذراندن دو جلد ابتدایی هنرجو توانایی نوازندگی در پوزسیون های مختلف گیتار را بدست می آورد.
در کتاب بعدی قطعاتی سنگین تر و ریتمیک تر اجرا خواهد شد و در این مقطع هنرجویان می‌توانند اجراهای سلو و دوئت و گروه نوازی را به راحتی داشته باشند و در اجراهای هنر جویی حضور پیدا کنند.
در ادامه قطعات وارد سمت و سوی حرفه ای تری شده که شامل تکنیک ها،ارپژ ها و گام ها با مترونوم بالاتر، اتودهای کارکاسی، سور، جولیانی،تارگا،بارتوک و… خواهد بود و در این مقطع هنرجو به استقلال نسبی از نوازندگی و ریتم شناسی همراه با تئوری کاربردی موسیقی شده است و حتی می‌تواند آمادگی شرکت در جشنواره ها، هنرستان، کنکور موسیقی را بدست آورد!
البته همه ی این موارد مستلزم تمرین مداوم روزانه، حضور موثر در کلاس های هفتگی و اجراهایی ک در طول سال برای عزیزان در نظر گرفته شده را داشته باشند

در موسسه موسیقی نواک آموزش حضوری ساز های مختلفی برگزار میشود و دوره و آموزش گیتار مبتدی تا حرفه ایطبق توضیحات بالا  برگزار می شود که با شرکت در آموزش حضوری میتوانید گیتار نوازی حرفه ای را آموزش ببینید.برای اطلاع از آموزش  ابتدایی گیتار و ترم های هر کلاس با موسسه نواک تماس بگیرید.

دریافت مشاوره

چرا آموزشگاه موسیقی نواک

آموزشگاه موسیقی نواک در سال 1388 توسط خانم رومینا بهنوش تاسیس شد. آنچه همیشه برای ما در این آموزشگاه در اولویت بوده است، استفاده از اساتید متخصص و با اخلاق برای رشد و پرورش هرچه بهتر کودکان و بزرگسالان می­باشد. همچنین برای ایجاد انگیزه در هنرجویان، برگزاری کنسرت­های هنرجویی(در پایان هر ترم)، و همینطور کنسرت­های حرفه­ای و مستر کلاس ها توسط اساتید ایرانی و اساتید خارجی(از جمله خانم دلبرحکیم آوا و آقای آرام تالالیان) را مدنظر داشته­ایم.

علاوه بر آن، برگزاری سالانه ی نمایش­های موزیکال، در برنامه­های اصلی آموزشگاه قرار دارد که اعضای گروه کر، ارکستر زهی و گروه نمایش را هنرجویان آموزشگاه تشکیل می­دهند. برخی از این نمایش­ها از جمله نمایش موزیکال شهر نغمه­ها منتشر و روانه بازار شده است.

 

معرفی استاد

نظرات هنرجویان

سوالات متداول

1-در دوره آموزش گیتار چه چیزهایی خواهید آموخت؟

متد آموزش گیتار کلاسیک در جلسات ابتدایی،آشنایی مختصر با تئوری موسیقی و نت خوانی می‌باشد که در راستای آموزش های نت خوانی و آشنایی با ساز تمریناتی برای دست راست و انگشت گذاری و پوزیشن مناسب برای هنرجویان در نظر گرفته می‌شود.

2-ایا این دوره ( آموزشی گیتار )برای هنرجویان مبتدی هست ؟

خیر، در آموزشگاه موسیقی نواک امکان پذیرش هنرجو از مبتدی تا پیشرفته و آماده سازی او برای جشنواره ها و‌مسابقات داخلی و‌خارجی امکان پذیر هست.

3-یادگیری گیتار چقدر طول می کشد؟

پیشرفت شما در ساز گیتار بستگی به میزان تمرین شما در منزل دارد.

4.آموزش حضوری گیتار بهتر است یا آنلاین؟

تجربه نشان داده است، آموزش حضوری همواره جواب بهتری می دهد. اگرچه هنرجویانبزرگسال مشتاق نیز یادگیری خوبی در پروسه آنلاین داشته اند.

5.آیا کلاس آموزش برای گیتار هنرجویان بالاتر از سطح مبتدی نیز برگزار می گردد؟

بله ما حتی تجربه آماده کردن هنرجویان برای شرکت در آزمونهای ورودی دانشگاهها و کنسرواتوارها و جشنواره هارا نیز داشته ایم.

6.اولین قدم برای آموزش گیتار چیست؟

عشق و اراده

7.آیا آموزش حضوری گیتار در آموزشگاه نواک برای کودکان نیز می باشد؟

بلی، ما از سن ۶ سال آموزش گیتار را برای کودکان آغاز می کنیم

8.چند ساعت در روز باید به تمرین گیتار بپردازیم؟

از نیم ساعت تا ۲ ساعت ،بسته به سن و توان هنرجو

9.دوره مقدماتی گیتار از روی چه کتابی درس داده می شود؟

کتاب های مقدماتی گیتار شامل:متد آموزش گیتار کلاسیک آکسفورد از دبی کرکنل هست که در دو جلد تالیف شده است، پس از گذراندن دو جلد ابتدایی هنرجو توانایی نوازندگی در پوزسیون های مختلف گیتار را بدست می آورد. در کتاب بعدی قطعاتی سنگین تر و ریتمیک تر اجرا خواهد شد و در این مقطع هنرجویان می‌توانند اجراهای سلو و دوئت و گروه نوازی را به راحتی داشته باشند و در اجراهای هنر جویی حضور پیدا کنند..

ارتباط با ما

جهت مشاوره، شماره خود را ثبت تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم!